Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yeşil Çeçil Peyniri(Göğermiş) 1 Kg

Kars

foto
foto

Yeşil Çeçil Peyniri(Göğermiş) 1 Kg

322.5 TL

Miktar Seçiniz

Yeşil Çeçil Peyniri: Kars ilimizde tuluma basılan yeşil organik çeçil peyniri birkaç ay beklediğinde yöremizin tabiriyle göğermeye yani küflenmeye başlar. Peynir küfünün tadı normal bir besin maddesindeki küf tadından farklıdır. Peynir küflendiğinde daha lezzetli olur. Değişen şey sadece peynirin tadı değildir. Aynı zamanda besin değeri de küften etkilenir ve güçlenir. Göğermiş Çeçil Peyniri, diğer peynir türlerine kıyasla daha hafif bir peynirdir. Yüz gramında yaklaşık yüz yirmi kalori oranı vardır. Yağsız tel peynir çeşidimizdir. Ağızda dağılan bir yapısı vardır.

Göğermiş Çeçil Faydaları Nelerdir?

Küflü peynir içeriğinde bol miktarda kalsiyum, vitamin ve mineral barındırır. Özellikle kalsiyum açısından zengin olan bu besin maddesi kemik ve diş sağlığı için çok yararlıdır.

Bağışıklık sistemi vücudun temel savunma mekanizmasıdır. Bu sistemin güçlendirilmesi için küflü peynir ideal bir besindir.

Bağırsaklarda görülen rahatsızlıkları da giderici etkisi bulunur.

Küflü çeçilin fosfor ve penisilin salgıladığı bilinen özellikleri arasındadır.

Ürünlerin her biri ayrı ayrı özel ambalajlarda vakumlanarak kargo esnasında herhangi bir bozulma ve defarmasyona uğramayacak şekilde paketlenir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek