Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Hakkımızda

KENDİMİZİ TANITALIM.

Öncelikle, sehrinmeshuru.com’un  yöresel ürünler satan bir platform olmadığını belirtmek isteriz.

‘’Sıradan Değil, Meşhur Satıyoruz…’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, Şehrin Meşhur üreticilerini ve hizmet sağlayıcılarını tüm Türkiye’de bir araya getirme gayesini taşımaktayız.

Alışveriş ve hizmet deneyiminde aranan özelliklerden, tercih edilecek olanlar; kalite ve en iyiye sahip olmak ise bunları sağlayacak olan, şehrin meşhur üreticileri ve hizmet sağlayıcıları olduğuna inanıyoruz. Şehrin meşhurlarının sınırlı olmasından esinlenerek, araştırmalarımız ve deneyimlemelerimiz neticesinde oluşturulmuş sehrinmeshuru.com ile sürdürülebilir bir gelişme ve her geçen gün daha da meşhur bir aile olma yolunda ilerliyoruz.

AMAÇ ve HEDEFİMİZ NELERDİR ?

Zamanınızın kıymetini biliyoruz, bu platform aracılıyla; sizlere müşteri deneyimi olarak sade ve ayrıntılara boğulmadan tercihinizi daha kolay ve en iyi tercihi yapmanızı sağlayacak ve bunu da en pratik olarak sehrinmeshuru.com üzerinden yapmanızı sağlamak amaçlarımız arasındadır.

Beğenilerinize sunduğumuz ürünleri; Şehrin meşhur üreticilerinin gıda ürünleri ve hizmet sağlayıcıları ile sınırlı tutmayıp, ülkemizin zengin kültürel değerlerinin vazgeçilmezi olduğuna inandığımız, emek ve ustalık isteyen el sanatlarını ve şehrin emektar girişimcilerini de sehrinmeshuru.com a dahil ederek, oluşacak bu zenginliği sizlerin beğenilerine ve hizmetine sunma gayesindeyiz.

sehrinmeshuru.com’da; şehrin meşhuru olarak gördüğünüz, o şehirde ki üreticilerden ve hizmet sağlayıcılarından başka bir yerde aynısının olmadığını düşünerek, heyecanla satın almak istediğiniz ürünleri, sizler için tek platformda birleştirmeyi hedefledik.

Sizler de Şehrin meşhuru olduğunu düşündüğünüz; üreticileri ve hizmet sağlayıcılarını ilgili şehrin içerisinde bulunanşehrin meşhuru öner segmesiyle önererek, meşhur adayınız sehrinmeshuru.com ailesine katılımının ilk adımı atılmış olacaktır.

NEDEN BİZ ?

Öncelikle, meşhur işletmelerimizin perakende satış raflarına dahil olmayarak; sürdürülebilirlik ve kalitelerinden ödün vermemeleri adına, tüm şehrin meşhurlarının yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Pazarın globalleşmesi, yaşam tarzının hızlanmasıyla birlikte; tüm ürünleri bir çatı altında bulunan perakende raf ürünlerinin artışlarına sebep olmuştur. Bu ürünler; hızlı, kolay ve bulunabilirliği yüksek olduğundan tercih edilir hale gelmiştir. Tüm bu olanları dezavantajlı hale getiren ise, kalite de düşüşe yol açarak, tüketicilerimizi istemeyerek de olsa sıradan ürünleri satın almaya doğru yönlendirmesidir.

Bizler bu ürünleri layığı ile yapan, kalitesinden ödün vermediği için ‘’şehrin meşhuru’’ olan işletmelerimizi; bir platformda toplayıp, sıradan alışverişleri, keyfe dönüştürmek gayesindeyiz. Bu gayemize üreticilerimizden aldığımız gücü de ekleyerek; yurt genelinde ki meşhur ürünleri tanıtmanın, sizlerle buluşturma fırsatını yakalamanın, çabası ve heyecanını da paylaşmak isteriz.

KALİTE  ve HİZMET POLİTİKAMIZ.  

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerin, yüksek standartlarda, kaliteli ve güvenilir olması amaçlanarak; satın alma ve sonra ki süreçlerinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir yapı içerisinde hareket ederek, kalite politikamızı sürdürme gayesindeyiz.

Platformumuzda ki ürünlerimizin şehrin meşhurlarından, direk olarak; son tüketiciye ulaşmasının amaçlandığı ve tarafımızca stok yapılmadığını belirtmek isteriz. stok yapmamamızın sebebi ise; bin bir emekle yapılan ürünlerin saklama ve koruma koşullarını, yine en iyi şehrin meşhurunun bildiğine inanmamızdan kaynaklanmaktadır.

Whatsapp Destek