Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Hakkımızda

KENDİMİZİ TANITALIM.

Öncelikle, sehrinmeshuru.com’un  yöresel ürünler satan bir platform olmadığını belirtmek isteriz.

‘’Sıradan değil, meşhur satıyoruz’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda; şehrin her üreticisinin meşhur olmadığının bilincinde olarak, sınırlı sayıda olan şehrin meşhur üreticilerinin ve ürünlerinin izinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Buna ek olarak, araştırmalarımızda gözden kaçırdığımız meşhurlarımız olmaması adına, siz değerli müşterilerimizin, meşhur olduğunu düşündüğünüz  üreticilerimizi bizlere önererek,  şehrin meşhuru adayınız ile buluşmanızın ilk adımı atılmış olacaktır.

AMAÇ ve HEDEFİMİZ NELERDİR ?

Amacımız; şehrin meşhur ürünlerini ve tarafınızdan en iyi üretimi gerçekleştirdiğine inanılan üreticilerimiz ile sizleri buluşturarak, beğenilerinize sunmaktır.

Beğenilerinize sunduğumuz ürünleri; sadece gıda ile sınırlı tutmayıp, ülkemizin zengin kültürel değerlerinin vazgeçilmezi olduğuna inandığımız, emek ve ustalık isteyen el sanatlarını ve şehre has hediyelik eşyaları da dahil ederek, platformumuzda sizlere paylaşma  gayesindeyiz.

Platformumuzda; şehrin meşhuru olarak gördüğünüz, o şehirden ve üreticiden başka bir yerde aynısının olmadığını düşünerek, heyecanla satın almak istediğiniz ürünleri, sizler için tedarik etmeyi hedefledik.

NEDEN BİZ ?

Öncelikle, meşhur işletmelerimizin perakende satış raflarına dahil olmayarak;  sürdürülebilirlik ve kalitelerinden ödün vermemeleri adına, tüm şehrin meşhurlarının yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Pazarın globalleşmesi, yaşam tarzının hızlanmasıyla birlikte; tüm ürünleri bir çatı altında bulunan perakende raf ürünlerinin artışlarına sebep olmuştur. Bu ürünler; hızlı, kolay ve bulunabilirliği yüksek olduğundan tercih edilir hale gelmiştir. Tüm bu olanları dezavantajlı hale getiren ise, kalite de düşüşe yol açarak, tüketicilerimizi istemeyerek de olsa sıradan ürünleri satın almaya doğru yönlendirmesidir.

Bizler bu ürünleri layığı ile yapan, kalitesinden ödün vermediği için ‘’şehrin meşhuru’’ olan işletmelerimizi; bir platformda toplayıp, sıradan alışverişleri, keyfe dönüştürmek gayesindeyiz. Bu gayemize üreticilerimizden aldığımız gücü de ekleyerek; yurt genelinde ki meşhur ürünleri tanıtmanın, sizlerle buluşturma fırsatını yakalamanın, çabası ve heyecanını da paylaşmak isteriz.

KALİTE  ve HİZMET POLİTİKAMIZ.  

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerin, yüksek standartlarda, kaliteli ve güvenilir olması amaçlanarak; satın alma ve sonra ki süreçlerinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir yapı içerisinde hareket ederek, kalite politikamızı sürdürme gayesindeyiz.

Platformumuzda ki ürünlerimizin şehrin meşhurlarından, direk olarak; son tüketiciye ulaşmasının amaçlandığı ve tarafımızca stok yapılmadığını belirtmek isteriz. stok yapmamamızın sebebi ise; bin bir emekle yapılan ürünlerin saklama ve koruma koşullarını, yine en iyi şehrin meşhurunun bildiğine inanmamızdan kaynaklanmaktadır.

WhatsApp Destek