Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Editörün Seçtikleri » Tatlıcı Köse, Bol Fıstıklı Meşhur Saray Sarması

Adana

Mini Tepsili

foto
foto
foto
foto foto foto

Tatlıcı Köse, Bol Fıstıklı Meşhur Saray Sarması

720 TL

Miktar Seçiniz

ÜRÜN 1,2-1,5 kg arası şerbet etkisinden dolayı değişkenlik göstermektedir ÜRÜN MİNİ TEPSİLERDE YOLLANIR (tepsi ebatları 20*30*5 cm)

Marka : Tatlıcı Köse

Tatlıcı Köse, Bol Fıstıklı Meşhur Adana Saray Sarması

Tamamen doğal malzemelerin birleşimi ile üretimi gerçekleştirilirken, aynı zamanda uluslararası gıda üretim sertifikalarının verdiği profesyonel yakşalım sayesinde de titizlikle üretilerek, beğenilerinize sunulmaktadır. Bu özel baklavayı, sürekli yeniden tatma isteğine engel olamayacağınızı belirtmek isteriz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Tatlıcı Köse; İşin mutfağından yetişerek gelen ustaları sayesinde; yarım asırlık tatlı tecrübesini, tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Ağızda dağılan kıvama, damağınızda bıraktığı enfes tada, sadece en kaliteli ve doğal malzemeleri kullanarak erişildiği bilinmesi gerekir. Görselliği, kokusu ve tadıyla eşsiz bir lezzet deneyimine hazır olun.

Fıstıklı Adana Saray Sarması ile ilgili tavsiyelerimiz: Tereyağı ve doğal pancar şekeri içerir. Soğuk günlerde donma yaparsa beraberinde gelen kendi mini tepsisinde ısıtınız. Fırını 2-3 dk kadar ılık seviyeye getirip ısıttıktan sonra yanında dondurma ile ikram edebilirsiniz.

MİNİK KÖŞESİZ BAKLAVA
ÜRÜN 1,2-1,5 kg arası şerbet etkisinden dolayı değişkenlik göstermektedir.
ÜRÜN MİNİ TEPSİ İÇERİSİNDEDİR. (tepsi ebatları 20*30*5 cm)

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek