Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » Yükseloğulları, Meşhur Ezine Koyun Peyniri

Çanakkale

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Yükseloğulları, Meşhur Ezine Koyun Peyniri

236.5 TL ( 650 Gr )

Miktar Seçiniz

Ağırlıklı Olarak, Koyun Sütünden Üretilmiştir.

Marka : Yükseloğulları

Ezine Koyun Peyniri

Yükseloğulları’ndan Ezine Koyun Peyniri: Kalitesiyle ve doğal yöntemlerle hazırlanmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu peynir, ağırlıklı olarak koyun sütü ile yapılmıştır. Ezine Peyniri; inek ve keçi sütüne oranla daha yağlıdır. Bu sebeple de daha yumuşak ve ağızda dağılan bir kıvama sahiptir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine Peynirini, diğer peynirlerden ayıran en büyük özellik, Kaz Dağları civarında doğal beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinden dönemsel olarak, elde edilmektedir. Kalitesini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden alan Ezine peyniri, tam yağlı ve salamura edilerek özel soğuk hava depolarında en az 6 ay en çok 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunulmaktadır.

Ezine Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezidir. Muhteşem bir peynir salatası oluşturarak da tüketim sağlayabilirsiniz.

İçindekiler:% 65 – 70 Koyun – % 25-30 Keçi ve % 5 inek sütü barındırmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 3+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek