Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkesi sadece sehrinmeshuru.com için geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme yapılan ya da link verilen diğer siteler için geçerli değildir.

sehrinmeshuru.com web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Ancak sehrinmeshuru.com kullanıcılar tarafından satış, ziyaret trafiği, ilgili site bilgileri, toplu istatistikler konusunda bilgi vermeye yetkili kılınmış olup bu bilgiler kişisel detayları içermeyecektir.

Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Herhangi bir hizmet istediğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız, isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları ve bilgileri izniniz olmadan  üçüncü şahıslarla paylaşılması söz konusu değildir.

İlaveten, bu Site, internet protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. aktif sitemiz kullanıcısı olarak standart yasal prosedürler gereği yukarıdaki bilgileri onaylamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Whatsapp Destek