Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Erzurum Petek Bal (Tabak)

Erzurum

foto
foto

Erzurum Petek Bal (Tabak)

360 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 900 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Kars Bakkaliyesi

Erzurum Meşhur Petek Bal

Erzurum Çat yöresinin yüksek rakımlı yaylalarında üretilen çiçek petek balıdır. Kendine has hoş bir aroması ve yoğunluğu mevcuttur. Doğal yollar ile beslenen arıların ballarının tamamen doğal olarak beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Bal üretiminde tecrübesi ile el değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılmaktadır. Erzurum Petek balının en temel özelliği petek ilavesi yapılmaksızın, arıların kendi ürettikleri balmumundan oluşturdukları petek gözlerini bal ile doldurduktan sonra, peteklerin üzerlerinin sırlanmasıyla oluşan bal çeşididir.

Petek Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Bu durumda balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

Ambalaj Ağırlığı: 900 Gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek