Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Kars

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Teker Kaşar

130 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Kars Peynircilik

Kars’ın Meşhur Eski Kaşar: olan peynirimiz doğallığı ve kalitesiyle bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; En temel nedeni sütünden başlıyor olması. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen ineklerimizden elde edilen sütü bekletmeden, her 13 LT süt için 1 kg denk gelecek peynirlerimizi yapıyoruz. Suyu alınan peynirlerimiz en az 6 ay -12 ay özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunuyoruz.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz.  +2 ~ +4 derecede muhafaza edilmelidir. Eminiz ki bu lezzeti siz de çok seveceksiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek