Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Kaz Dağları Karakovan Petek Balı

Çanakkale

foto
foto
foto foto

Kaz Dağları Karakovan Petek Balı

451.5 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Çanakkale’nin Meşhuru Karakovan Petek Balı; Kaz Dağlarının yüksek rakımlı yaylalarında üretilen karakovan balı kendine has hoş bir aroması ve yoğunluğu nedeni ile tamamen doğal ve kaliteli baldır. Doğal yollar ile beslenen arıların ballarının tamamen doğal olarak beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Bal üretiminde tecrübesi ile el değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılmaktadır. Karakovan balının en temel özelliği petek ilavesi yapılmaksızın, arıların kendi ürettikleri balmumundan oluşturdukları petek gözlerini bal ile doldurduktan sonra, peteklerin üzerlerinin sırlanmasıyla oluşan bal çeşididir.

Karakovan Petek Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezidir. Çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Bu durumda balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

1 Kg Fiyatıdır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek