Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Meşhur Bingöl Balı

Bingöl

foto
foto

Meşhur Bingöl Balı

212.85 TL

Bingöl’ün Meşhur Balı : Arıların yüksek yaylalarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği ve enzimlerle karıştırarak içeriğini zenginleştirdiği yayla çiçek balı kovandan damlayan en leziz tatların başında gelir.  Tamamen doğal, insan müdahalesi olmadan, arılara herhangi bir besleme yapılmadan eşsiz meşhur Bayburt balı kalitesini ön plana çıkarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Meşhur olmasının sebebi: Bingöl balı geven, kekik, üçgül, ballıbaba gibi bin bir çeşit çiçeklerin ürünüdür. Bingöl balı, ağırlıklı olarak Bingöl‘ün yüksek yaylalarında doğal olarak yetişen çiçeklerden elde edilen ballardan derlenmiştir. Berrak görünüşe, keskin ve kalıcı tada, değişik çiçeklerin kokusuna sahiptir.

Bingöl Balı  ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulu: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Benzer Ürünler

Whatsapp Destek