Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Erzurum Şekersiz Petek Bal (Tabak)

Erzurum

foto
foto
foto foto

Erzurum Şekersiz Petek Bal (Tabak)

591.25 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Ortalama 1600 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir. +- 50 Gr Farklılık Gösterebilir.

Marka : Kars Bakkaliyesi

Erzurum’un Meşhur Petek Balı; Erzurum Hınıs yöresinin yüksek rakımlı yaylalarında üretilen Petek balı kendine has hoş bir aroması ve yoğunluğu nedeni ile tamamen doğal ve kaliteli baldır. Doğal yollar ile beslenen arıların ballarının tamamen doğal olarak beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Bal üretiminde tecrübesi ile el değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılmaktadır. petek balının en temel özelliği petek ilavesi yapılmaksızın, arıların kendi ürettikleri balmumundan oluşturdukları petek gözlerini bal ile doldurduktan sonra, peteklerin üzerlerinin sırlanmasıyla oluşan bal çeşididir.

Petek Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Bu durumda balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

Bir Tabak(Kutu) Ağırlığı: Bütünlük Bozulmaması Adına Ortalama 1600 Gr dır. +- 50 Gr Farklılık Gösterebilir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek