Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yardımcı, Edirne Tam Yağlı Sert İnek Beyaz Peyniri (Kase)

Edirne

foto
foto
foto foto

Yardımcı, Edirne Tam Yağlı Sert İnek Beyaz Peyniri (Kase)

62.775 TL ( 350 Gr )

Edirne’nin Meşhur Beyaz Peyniri: Dağlık alanlardaki doğal, kekik gibi lezzetli otlarla beslenen ineklerin sütleri ile yapılan Edirne beyaz peyniri diğer beyaz peynirlere göre renk, koku ve tat gibi özellikler bakımından damakta  farklı bir tat bırakmaktadır. Edirne beyaz peyniri kahvaltılıkları zenginleştiren keyifle tüketilen peynirlerin arasında yer almaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Edirne beyaz peynirin  en önemli özelliği  üretimde sadece tuz, su ve maya kullanılmasıdır. Bunun dışında başka hiçbir katkı maddesi kullanılmamasıdır. Edirne’nin Tunca, Meriç, Arda ve Ergene akarsularının yarattığı deltalar ile bölgemize mahsus iklimin yarattığı bitki örtüsüyle, özellikle yöremize özgü çeşitli otlar ve kekik ile beslenen süt veren inek sütünden elde edilmektedir.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; Kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek