Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Erzurum Tekerlek Eski Kaşar 1900 Gr

Erzurum

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Erzurum Tekerlek Eski Kaşar 1900 Gr

240 TL

Miktar Seçiniz

Not: Bu ürünün bütün ağırlığı 1.800 gr ile 2.000 gr arasında değişebilir.

Marka : Kars Bakkaliyesi

Erzurum Eski Kaşarı: Doğallığı ve malzeme kalitesiyle bir bütün olarak, Erzurum yöresinin doğal sütlerinden elde edilerek en az 1 yıl olgunlaştırılmıştır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; En temel nedeni sütünden başlıyor olması. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen ineklerden elde edilen sütü bekletilmeden, her 13 LT süt için 1 kg eski kaşar tekerlek peyniri yapılmaktadır. Suyu iyice alınan peynirleri en az 6 ay -12 ay özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunuyoruz.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranan peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek