Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Sarıbaş Gurme, Tulum Peyniri

Balıkesir

Koyun Sütü

foto
foto

Sarıbaş Gurme, Tulum Peyniri

191.25 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 500 Gr Vakumlu Paketleri Temsil Etmektedir. Koyun, İnek ve Keçilerin taze sütleri ile yapılan ağırlığı koyun sütünden imal edilen dengeli bir peynirdir.

Marka : Sarıbaş Gurme

Sarıbaş Gurme Mandıradan en kaliteli koyun, keçi ve inek sütlerinden, tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Tulum Peyniri, ağırlıklı koyun sütü olması sebebiyle yumuşak kıvamlıdır ve damak tadınıza en üst düzeyde hitap etmektedir.

Meşhur olmasının sebebi: Şirden mayadan elde edilen peynirler, doğal probiyotik kayanağıdır. Türkiye’nin en lezzetli peynirleri arasında yer alır. Ağızda dağılan, yarı sert yapıda ve hafif sarı rengiyle, yağlı gözenekli bir peynir çeşididir. Madra Yaylasının baş döndüren yeşilliği ile beslenen yaylım hayvanların taze sütleri ile üretilir. Yüksek kaliteli Şirden mayalı bu tulumları, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tulum Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Makarnalarınızda veya meze olarak tercih ederek sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Paket Ağırlığı: 500 Gr

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek