Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Kars Peynircilik, Erzincan Bidon Tulum Peyniri

Erzincan

foto
foto
foto foto

Kars Peynircilik, Erzincan Bidon Tulum Peyniri

215 TL ( 450 Gr )

Miktar Seçiniz

Erzincan Bidon Tulum Peyniri: Yapımına bahar aylarında başlanır ve yaz sonuna kadar sürer. Tamamen Erzincan yöresinin yüksek rakımlı çok çeşit bitki zenginliğine sahip temiz ve serin yaylalarında beslenen koyunlardan alınan sütlerden hazırlanır. Bidonların içerisinde olgunlaşır ve sofralarınız için hazır hale gelir.

Erzincan Bidon Tulum Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Hiçbir koruyucu madde içermemesi nedeniyle Erzincan Tulum Peynirinin tüketiminde diğer katkılı yada koruyucu içeren peynirlere göre daha hassas olunmasında yarar vardır.
Saklama koşullarının -1 °C yada en fazla +1 °C olmasına özen göstermek gerekir. Uzun süreli saklama gereken durumlarda dondurucuya konulması faydalı olabilir. Dondurucudan çıkartılmak istenildiğinde  buzdolabının alt kısmında kendi halinde çözülmesi önerilmektedir.

Buzdolabında veya +4 C de saklayınız. Ambalajı açıldıktan sonra, saklama kabında veya ambalaj malzemelerine sarılarak korunmalıdır. Ağzı açık bırakılmamalıdır. Saklama koşulları uygun olmadığı durumda peynir nemini ve aromasını kaybeder.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

Güvenlik Sorusu 1+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek