Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Sarıbaş Gurme, Balıkesir Kelle Peyniri

Balıkesir

Keçi Sütü

foto
foto

Sarıbaş Gurme, Balıkesir Kelle Peyniri

182.75 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 500 Gr Vakumlu Paketleri Temsil Etmektedir. Keçi Sütünden İmal Edilmiştir.

Marka : Sarıbaş Gurme

Balıkesir’in Meşhuru Sarıbaş Gurmeden, Keçi Kelle Peyniri

Nisan- Mayıs ayında doğal ortamda yayılan mevsiminde toplanan en kaliteli keçi sütlerinden, geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Orta sert kıvamı ile damak tadınıza en üst düzeyde hitap etmektedir.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Balıkesir Keçi Kelle Peyniri diğer adıyla Mihaliç peyniri olarak da bilinmektedir. Şirden mayalanan peynirler en az 90 gün dinlendikten sonra sert ve gözenekli yapısına kavuşur. Doğası gereği tuzlu ve yağlı bir peynirdir. Peynir severlerin aradığı benzersiz bir lezzete dönüşerek beğenilerine sunulur.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: Mihaliç peynirleri normalden biraz daha tuzlu olan meşhur Susurluk tostlarında kullanıldığı gibi keyifle tüketebileceğiniz peyniri, rendeleyip; yumurta, erişte, makarna ve salataların üstünde kullanabilirsiniz ya da ince ince dilimleyip peynir tabağında keyif peyniri olarak tüketebilirsiniz.

Paket Ağırlığı: 500 Gr

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

 

Güvenlik Sorusu 5+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek