Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Sarıbaş Gurme, Balıkesir Kelle Peyniri

Balıkesir

Keçi Sütü

foto
foto

Sarıbaş Gurme, Balıkesir Kelle Peyniri

69 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 550 Gr Vakumlu Paketleri Temsil Etmektedir. Keçi Sütünden İmal Edilmiştir.

Marka : Sarıbaş Gurme

Balıkesir’in Meşhuru Sarıbaş Gurme Mandıradan; mevsiminde toplanan en kaliteli koyun sütlerinden, tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan Keçi Kelle Peyniri, yumuşak kıvamı ile damak tadınıza en üst düzeyde hitap etmektedir.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Balıkesir Keçi Kelle peyniri diğer adıyla Mihaliç peyniri olarak da bilinmektedir. Keçi sütünden üretilir. Nisan- Mayıs ayında doğal ortamda yayılan koyunlardan elde edilen sütler ile şirden mayalanan ve en az 90 gün dinlendirilerek sert ve gözenekli yapısına kavuşarak, peynir severlerin aradığı benzersiz bir lezzete dönüşür. Doğası gereği tuzlu ve yağlı bir peynirdir.

Kelle Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Mihaliç peynirleri normalden biraz daha tuzlu olan meşhur Susurluk tostlarında kullanabileceğiniz enfes bir lezzettir. Keyifle tüketebileceğiniz kelle peynirini, rendeleyip; yumurta, erişte, makarna ve salataların üstünde kullanabilirsiniz ya da ince ince dilimleyip peynir tabağında keyif peyniri olarak tüketebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

 

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek