Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Çanakkale Ezine Koyun Peyniri Teneke

Çanakkale

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Çanakkale Ezine Koyun Peyniri Teneke

860 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 2 Kg Teneke Peynir Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Yükseloğulları

Ezine Koyun Peyniri Teneke

Yükseloğulları’ndan Ezine Koyun Peyniri: Kalitesiyle ve doğal yöntemlerle hazırlanmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu peynir, ağırlıklı olarak koyun sütü ile yapılmıştır. Ezine Peyniri; inek ve keçi sütüne oranla daha yağlıdır. Bu sebeple de daha yumuşak ve ağızda dağılan bir kıvama sahiptir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine Peynirini, diğer peynirlerden ayıran en büyük özellik, Kaz Dağları civarında doğal beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinden dönemsel olarak, elde edilmektedir. Kalitesini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden alan Ezine peyniri, tam yağlı ve salamura edilerek özel soğuk hava depolarında en az 6 ay en çok 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunulmaktadır.

Ezine Koyun Peyniri Teneke ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezidir. Muhteşem bir peynir salatası oluşturarak da tüketim sağlayabilirsiniz.

İçindekiler:% 65 – 70 Koyun – % 25-30 Keçi ve % 5 inek sütü barındırmaktadır.

Teneke Ağırlığı: 2 Kg

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek