Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Otlu Tulum Peyniri Bidon (İnek Sütü)

Kars

foto
foto

Otlu Tulum Peyniri Bidon (İnek Sütü)

213.75 TL

Miktar Seçiniz

Tulum Peyniri Bidon: Kahvaltı sofralarının farklı peynir tatlarındandır. İlkbahar mevsiminde tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Peynirin ilkbahar mevsiminde yapılmasının nedeni, sütün ve otun bu mevsimde en bol ve taze olduğu dönem olmasıdır. Sadece bahar aylarında dağlardan toplanan şifa otlar henüz tazeyken kullanılır. Taze sütten(İnek, Keçi, Koyun) üretilmektedir. Bidon içerisinde olgunlaşması sağlanır ve beğenilerinize sunulur.

Tulum Peyniri Bidon ile ilgili tavsiyelerimiz: Otlu peynirin tadına alışık olmayanlar, ilk başlarda biraz ağır peynir lezzeti alsalarda zamanla vazgeçemeyeceğiniz bir tada dönüşecektir.

İçeriğindeki otlar: Yabani kekik, mende, nane, kenger gibi çeşitli yöresel otlar içerir.

Saklama Koşulları: Kapalı kapta muhafaza ettiğiniz peyniri, günlük ihtiyacınız kadar çıkartıp tüketiniz. Daha sonra geri kalan otlu peyniri tekrardan buzdolabında muhafaza ediniz.

Paket Ağırlığı: 1000 Gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

 

Güvenlik Sorusu 2+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek