Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Pastırmacı Fikret, Özel Yağsız (Çemensiz) Pastırma

Kayseri

foto
foto

Pastırmacı Fikret, Özel Yağsız (Çemensiz) Pastırma

110 TL ( 250 Gr )

Miktar Seçiniz

Özel Yağsız Çemensiz Pastırma: Çiğ etin çeşitli baharatlar ve tuzla kurutulması sonucu oluşan pastırma Türk mutfağının en efsane lezzetlerindendir.  %100 Dana etinden en hijyenik koşullarda üretilen Kayseri Pastırması etin en güzel yerinden  yapılmıştır. Yediğinizde yumuşacık ve ağızda dağılan  bu muhteşem lezzeti beğenilerinize sunuyoruz. Pastırmayı yağsız tüketmek isteyenler için yağsız et ile üretilmektedir. Özellikle formuna dikkat edenler tarafından tercih sebebi olan yağsız çemenli pastırma , Kayseri’nin geleneksel lezzetleri arasında yer almaktadır. 

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Türk Lezzetlerinin en çok sevilen ve Kayseri yöresine özgü bir ürün olan pastırma tarihi yüzyıllara dayanan lezzetlerin başında gelen Pastırma büyükbaş hayvanların en kıymetli eti olan But etinden yapılmaktadır. But eti sırasıyla, şaklama, tuzlama, presleme, kurutma işlemlerini gördükten sonra en iyi baharatlar ile hazırlanan çemenimizle kaplanıp dinlendirmeye bırakılmaktadır .

Özel Yağsız Çemensiz Pastırma ile ilgili tavsiyelerimiz:  Kahvaltılarınıza renk katacak pastırma ve  Yumurta ile oldukça lezzetli bir ikili oluşturan pastırma sabah kahvaltılarının baş köşesinde bulunmaktadır.  isteğinize göre çiğ olarak veya yemeklerinizde pişirilerek tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

But Etinden Üretilmiştir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek