Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Sepetçioğlu Pastırma, Özel Yağsız Çemenli Pastırma

Kastamonu

foto
foto

Sepetçioğlu Pastırma, Özel Yağsız Çemenli Pastırma

374 TL ( 250 Gr )

Miktar Seçiniz

Yağsız Çemenli Pastırma Kahvaltılık

Marka : Erdem Sepetçioğlu

Kastamonu’nun Meşhuru Erdem Sepetçioğlu Özel Yağsız Çemenli Pastırma: %100 Dana etinden en hijyenik koşullarda üretilmiştir. Kastamonu Pastırması etin en güzel yerinden ve özel çemenle yapılmıştır. Yediğinizde yumuşacık ve ağızda dağılan bu muhteşem lezzeti beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Sepetçioğlu Pastırma’nın onlarca yıllık tecrübesi ve ustalığıyla hazırlanmıştır. Geleneksel Türk lezzetlerinin başında gelen pastırma; en kıymetli et olan antrikot etinden üretilir. Antrkot eti, sırasıyla; şaklama, tuzlama, presleme, kurutma işlemlerini görür. Daha sonra, en iyi baharatlar ve Taşköprü sarımsağı ile hazırlanan çemenle kaplanıp, dinlendirilmeye bırakılmaktadır. Çemenin pastırma üzerine kaplanmasında ki en önemli amaç lezzet katmasının yanında, pastırmayı dış mikroorganizma etkilerinden korumak ve dayanıklılığını artırmaktır.

Yağsız Çemenli Pastırma ile ilgili tavsiyelerimiz: Yumurta ile oldukça lezzetli bir ikili oluşturan pastırma sabah kahvaltılarının baş köşesinde bulunmaktadır. Kuru fasulyeye ile harika bir ikili olan pastırma, sade olarak veya tavada hafif kızartarak da tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 8+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek