Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Meşhur Sade Çorum Leblebisi

Çorum

foto
foto
foto foto

Meşhur Sade Çorum Leblebisi

53.75 TL

Keyifle Tüketmeniz Dileğiyle.

Meşhur Çorum Leblebisi: Taptaze kavrulmuş keyifli bir akşamda televizyon karşısında veya pikniklerde tüketilebilecek en doğal ürünlerden birisidir.

Meşhur olmasının sebebi: Özellikle Çorum leblebisi, Türkiye’nin en kaliteli leblebi ürünlerinden biri olarak yıllardır vazgeçilmeyen önemli bir lezzet oluşturmaktadır.

Tavsiyelerimiz: Farklı kuruyemişler ile birleştirildiğinde veya sade olarak tüketildiğinde leblebi, keyifle  tüketebileceğiniz sağlıklı kuruyemiş ürünlerindendir. Tüm meşrubatlar ve diğer gıda ürünleri ile birlikte rahatlıkla tüketilebilirsiniz. Ayrıca mideyi rahatlatır ve mide asit dengesini dengeler.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde (nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) muhafaza edilebilirsiniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. Ürünü orijinal paketi içinde saklamanız önerilmektedir.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek