Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Bizim Yöre, Hoşaflık Kuru Kayısı Tatlı Yaprak

Malatya

foto
foto

Bizim Yöre, Hoşaflık Kuru Kayısı Tatlı Yaprak

215 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Bizim Yöre

Hoşaflık Kuru Kayısı: Malatya’nın bahçelerinden gelen doğallığı ve malzeme kalitesiyle; sağlıklı ve doğal olduğu kadar, damakta kalan enfes tadıyla birlikte sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Dünyaca ünlü Malatya kayısı doğal olarak kurutulması ile elde edilen. Yaz aylarında yaş meyve olarak yetişen Malatya kayısı, dalından indirildikten sonra güneşe serilerek 2-3 gün bekletilmektedir. Daha sonra çekirdeği çıkartılan ve 2-3 gün daha güneşte bekletildikten sonra depolara alınmaktadır. Depolarda kuru olarak bekleyen Gün kurusu kayısı, haftalık olarak işletmemizde duru suda yıkanarak 2 gün dinlendirmeye bırakılmaktadır. Dinlendirme işleminden sonra paketleme işlemi yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünleri serin  ve güneşten uzak ortamda muhafaza ederek 3 ay gibi bir süre daha bozulmadan kalması sağlanabilir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Özenle oluşturduğumuz ve Malatya’nın havası ile harmanlanan kayısı bahçelerimizden topladığımız, en kaliteli kayısıların eşsiz lezzetlere dönüşme yolculuğuna, onlarca yıllık tecrübemizi de dâhil ederek beğenilerinize sunuyoruz.

Kayısı ile ilgili tavsiyelerimiz: Diyet yapanlar için sağlıklı tatlı ihtiyacınızı yatıştıracak arasında olan kuru kayısıyı  hoşaf yaparak tatlı krizini giderebilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek