Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Cevizli Gün Kurusu Kayısı

Malatya

foto
foto
foto foto

Cevizli Gün Kurusu Kayısı

376.25 TL

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Bizim Yöre

Cevizli Gün Kurusu Kayısı: Bahçelerden gelen doğallığı, sağlıklı kuruyemiş olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dünyaca ünlü Malatya kayısı doğal olarak kurutulması ile elde edilen. Malatya Şekerpare kayısı, dalından indirildikten sonra güneşe serilerek 2-3 bekletilmektedir. Daha sonra temizleme ve dinlendirme işleminden sonra içlerine ceviz yerleştirerek paketleme işlemi yapılmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Malatya’daki özel kayısı bahçelerinden toplanmıştır. En kaliteli kayısıların ve cevizlerin eşsiz lezzetlere dönüşme yolculuğunda karşımıza çıkmaktadır. Onlarca yıllık tecrübe ve kaliteli üretim ile oluşan bu enfes ikiliyi beğenilerinize sunuyoruz.

Cevizli Gün Kurusu ile ilgili tavsiyelerimiz: Öğün arasız olmaz diyenler için; tatlı niyetine tüketilerek sağlıklı ve vitaminli bir öğün arası geçirmiş olacaksınız. Ayrıca A vitamini bakımından zengin olan kayısı özellikle Sindirim sorunlarına, hazımsızlığa iyi geldiği bilinmektedir. Yemekten önce 2-3 adet kuru kayısı tüketilerek, hazımsızlığa iyi gelmektedir. Ek olarak ise; düzenli tüketilen kayısı cildinize ve kemik hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri serin ve güneşten uzak ortamda muhafaza ederek 3 ay gibi bir süre daha bozulmadan kalması sağlanabilir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek