Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Tulliana, Bitlis Balı

Bitlis

foto
foto
foto foto

Tulliana, Bitlis Balı

155 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 850Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Tulliana

Meşhur Natural Polyflora (Çok Çiçekli) Ham Süzme Yayla Balı 850 Gr

Bitlis’in Meşhuru olan balımız, Türkiye’de en geç hasat yapılan illerinde başında gelen şehrimizde geleneksel üretim yolları ile bilimi birleştirerek eşsiz meşhur süzme çiçek balı kalitesini ön plana çıkarak sizlerle paylaşmaktayız.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Atalarımızdan emanet aldığımız geleneksel üreticiliğimizi, ”Dünya Arıcılık Kongresi” kalite ödülünde dünya 3. sü olarak taçlandırarak  belgelendirdiğimiz kalitemizi beğenilerinize sunuyoruz. Bal 1500-2300 metre arası rakımda üretilmektedir.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz; 1000′ lerce yıldır şifa kaynağı olarak bilinen bal, kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek