Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Arı Sütü 16 Gr

Kars

foto
foto

Arı Sütü 16 Gr

279.5 TL

Rakamlar 16 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Arı sütü, 5-15 günlük işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgıladıkları bir maddedir. Jel halinde akıcı kıvamda, kremsi-beyaz renktedir. Tadı ekşi ve kokusu keskin fenolik yapıdadır. %60-70 su, %12-15 protein, %10-16 şeker, %3-6 yağ, ve %2-3 vitaminler, tuzlar ve aminoasitler içerir. İçeriği coğrafyaya ve iklime göre farklılık gösterir.

Tavsiyelerimiz: Çocuklarınıza süt ya da bal içinde karıştırarak verebilirdiniz. Balla karıştırılmış arı sütünün daha sonra sütte çözülmesiyle damaklarda lezzetli bir tat bırakmaktadır. Arı sütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.

Saklama Koşulları: Arı sütü donmuş halde 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek