Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Kars Bakkaliyesi, Erzurum Kütük Bal (Karakovan Petek)

Erzurum

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Kars Bakkaliyesi, Erzurum Kütük Bal (Karakovan Petek)

1290 TL ( Dilim (1100 Gr - 1300 Gr) )

Not: Bu ürünün ağırlığı değişiklik göstermektedir.

Marka : Kars Bakkaliyesi

Erzurum Meşhur Kütük Balı

Erzurum Hınıs yöresinin yüksek rakımlı yaylalarında doğal olarak ağaç kovuğunda üretilir. Kütük balı kendine has hoş bir aroması vardır. Kütük Karakovan Balı, endemik bitkiler ve doğanın verdiği çeşitliliği arıların kovana aktarmasıyla oluşur. Hem petek sevenlerin keyifle tüketeceği hem de besin içeriğiyle bu lezzeti beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: En önemli özelliği kovana hiç müdahale edilmemesidir. Kütük Balı çiçek çeşitliliğinin en çok, nektar yoğunluğunun en fazla olduğu bölgelerde, tamamen ilkel şartlar altında ve yoğun emekler sonucu meydana gelir. Kovanlar gerçek ağaç kütüğüdür ve mumu tamamen arılar tarafından yapılmaktadır.

Kütük Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Bu durumda balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek