Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Meşhur Muş Balı

Muş

foto
foto

Meşhur Muş Balı

0 TL

Muş’un meşhur Balı : Muş Balı Muş’ta üretilen en özel bal çeşididir. Tamamen doğal, insan müdahalesi olmadan, arılara herhangi bir besleme yapılmadan eşsiz meşhur Muş balı kalitesini ön plana çıkarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Meşhur olmasının sebebi: Türkiye’nin en geniş ovalarından biri olan Muş Ovası da arıların mesken tuttuğu bu bereketli topraklar arasında yer alıyor.  Bu balı benzersiz yapan en önemli özelliklerinden biri ise başta Muş lalesi olmak üzere bölgede yetişen endemik çiçeklerden aldığı aromadır. Muş balı keskin, kalıcı yapıdadır ve elde edildiği çiçeklerin kokusunu taşır.

Muş Balı  ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulu: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek