Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Meşhur Şırnak Balı

Şırnak

foto
foto

Meşhur Şırnak Balı

212.85 TL

Şırnak’ın Meşhur Balı: Türkiye’nin en doğal balları arasında gösterilen Şırnak balı, il ve ilçelerinde 3 bin ile 3 bin 500 metre rakımlı arasında yüksek yaylalarda elde edilen  kaliteli ve organik balımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Meşhur olmasının sebebi: Tamamen doğal, insan müdahalesi olmadan, arılara herhangi bir besleme yapılmadan elde edilmiştir. Şırnak’ın yüksek yaylalarında dolaşan arılar endemik ve bin bir çeşit çiçeklerle beslenen arılardan elde edilen Türkiye’nin meşhur Şırnak balıdır.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: 1000’lerce yıldır şifa kaynağı olarak bilinen bal, kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Bu durumda satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

1 yaşından küçük bebekler bal ve bal içeren ürünler tüketmemelidir.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek