Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Erzurum Karakovan Petek Bal Çerçeve

Erzurum

foto
foto
foto foto

Erzurum Karakovan Petek Bal Çerçeve

559 TL ( 1 Kg (Çerçevesiz) )

Not: Bu ürün, bütün olarak çerçeve ile ağırlığı ile tartılmaktadır. 2.700 gr ile 3.100 gr arasında değişebilir.

Marka : Kars Bakkaliyesi

Erzurum Meşhur Karakovan Petek Balı

Erzurum yöresinin yüksek rakımlı yaylalarında üretilir. Karakovan balı kendine has hoş bir aroması ve yoğunluğu mevcuttur ve tamamen doğal bir baldır. Doğal yollar ile beslenen arıların ballarını beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Bal üretiminde tecrübesi ile el değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılmaktadır. Karakovan balının en temel özelliği petek ilavesi yapılmaksızın, arıların kendi ürettikleri balmumundan oluşturdukları petek gözlerini bal ile doldurduktan sonra, peteklerin üzerlerinin sırlanmasıyla oluşan bal çeşididir.

Karakovan Petek Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: Çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Bu durumda balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

Çerçeve ağırlığı :2700-3100 Kg.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 3+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek