Kars’ın Meşhur Petek Balı(1000 gr)
resim

Kars’ın Meşhur Petek Balı(1000 gr)

Kars

KARGO DAHİL

Fiyat : Stokta Yok
Ürün No : 1865

Kars’ın Meşhur Petek Balı,

yüksek rakımlı yaylalarımızın çeşit çeşit çiçeklerinden elde edilen balımızı sizlerle buluşturuyoruz. Kafkas arılarının, Kars’ın kendi coğrafyasında bulunan bin bir çeşit bitki çiçeklerinin özünden yaptığı bir baldır. Sadece Kars ve Ardahan yöresinde bulunan bu arılar bölgedeki her çiçeği peteklere muhteşem bir uyumla mükemmel bir biçimde dokurlar.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

El değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılan organik balımızı beğenilerinize sunuyoruz. Kafkas arısı çiçek balı olarak da bilinen bal, kendine özgü özelliklere sahiptir. Bunun sebebi ise; balın üretiminde kullanılan arıların, Kars ve Ardahan’ın kendi topraklarında yer alan mera ve yaylarında bulunan bitkiler ile beslenmeleridir. Sadece arıların beslendikleri çiçeklerdeki polen ve nektarlar da değil, aynı zamanda arıların kendilerine ait özellikleri de diğerlerine nazaran farklıdır.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz;

kahvaltıların vazgeçilmezi bal; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

Kaliteli ve doğal

Kaliteli ve Doğal Ürün

kolay iade

Kolay İade

hızlı kargo

Hızlı ve Güvenli Kargo

Güvenli alışveriş

Güvenli Alışveriş

Afiyet olsun

Ücretsiz Kargo

İlgili Terimler :
WhatsApp chat