Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Hatay Lavanta Balı

Hatay

foto
foto
foto foto

Hatay Lavanta Balı

179 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 850 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Turunç Gıda

Lavanta Balı: Lavanta’nın çiçek nektarlarından ve polenlerinden doğal olarak üretilmektedir. Kendine has bir kokusu ve aroması vardır. Bu sebeple; lavanta, kokusunu ve tadını oldukça hissedilir bulabilirsiniz.

Meşhur olmasını sebebi: Sadece Lavanta çiçeğinin açtığı haziran ayı içerisinde üretilir. Çiçeklenmesi bittiği zaman ise üretilen bal petekten alınarak saflığı korunur. Yani diğer çiçek nektarlarının bu monoflora balla karışmasına izin verilmez.

Lavanta Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltının en güzel çeşitlerinden biri kızarmış sıcak bir dilim ekmeğin üzerine tereyağı ile kahvaltılarınızı şölene dönüştürün. Daha iyi bir reçel tadı almak için kavanozu dibine doğru karıştırınız.

Saklama Koşulları: Tazeliğini uzun süre koruyabilmek adına; serin ve kuru yerde saklayınız, su ile temasından kaçınınız.

Kavanoz Ağırlığı: 850 Gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek