Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Kastamonu Kestane Balı

Kastamonu

foto
foto
foto foto

Kastamonu Kestane Balı

1053.5 TL

Rakamlar 850 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Erdem Sepetçioğlu

Kastamonu’nun Kestane Balı: Karadeniz bölgesinde yetişen en özel ballardandır. Tamamen doğal, insan müdahalesi olmadan, arılara herhangi bir besleme yapılmadan eşsiz meşhur Kestane balı kalitesini ön plana çıkarak sizlerle paylaşmaktayız.

Meşhur olmasının sebebi: Kestane balı ismini kestane ağacından almıştır. Arılar, el değmemiş yüksek rakımlı yaylalarda yetişen   kestane ağacının çiçeklerinden elde ettikleri özü toplayarak bal oluştururlar. Özellikle bahar aylarında arılar sayıca da fazla çalışarak petek petek bal üretirler.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulu: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

Kavanoz Ağırlığı: 850 Gr

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek