Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Ayıntap, Antep Fıstık Ezmesi

Gaziantep

foto
foto
foto foto

Ayıntap, Antep Fıstık Ezmesi

528.75 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Antep Fıstık ezmesi, en kaliteli Antep fıstıklarının doğal şeker ile buluşmasıyla elde edilmiştir. Yumuşak ve enfes tadı olan bu keyifli tatlı atıştırmalık, beğenilerinize sunulmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Adını tarihin derinliklerin alan Ayıntap markası; Gaziantep’te İşin mutfağından yetişerek gelen ustaların tecrübelerinden yola çıkılarak oluşturulmuş ve Ayıntap’ın lezzet serüvenini bu şekilde başlatmışlardır. Tamamen doğal içeriğe sahip, Antep’in meşhur fıstıkları özenle toplanarak beğenilerinize sunulmaktadır. 

Antep Fıstık Ezmesi ile ilgili tavsiyelerimiz: Özellikle yemek sonrası tatlı krizi tutan kişiler için, tatlı niyetine tüketilerek veya Bayramlarda ve özel günlerde misafirlerinize çay veya kahvenizin yanında ikram edebilirsiniz. Oda sıcaklığında tüketimi, lezzet açısından daha uygun olacaktır.

Saklama Koşulu: Kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek