Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Meşhur Denizli Leblebisi

Denizli

foto
foto

Meşhur Denizli Leblebisi

25 TL

Denizli’nin meşhur Leblebisi: Keyifli bir akşamda televizyon karşısında veya pikniklerde tüketilebilecek en doğal ve en taze leblebileri beğenilerinize sunuyoruz.

Meşhur olmasının sebebi: Ülkenin leblebi pazarının yüzde 70’ini karşılayan Denizli’nin Serinhisar ilçesinde 30 çeşit leblebi üretiliyor. Denizli leblebisi,  kalite bakımından yıllardır vazgeçilmeyen önemli bir lezzet haline gelmiştir.

Leblebi ile ilgili tavsiyelerimiz: Farklı kuruyemişler ile birleştirildiğinde veya sade olarak tüketildiğinde leblebi, en keyifle  tüketebileceğiniz sağlıklı  kuruyemiş ürünlerinden birisidir. Tüm meşrubatlar ve diğer gıda ürünleri  ile birlikte rahatlıkla tüketilebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde (nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) muhafaza edilebilirsiniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. Ürünü orijinal paketi içinde saklamanız önerilmektedir.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek