Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yükseloğulları, Çanakkale Ezine Keçi Peyniri

Çanakkale

foto
foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto foto

Yükseloğulları, Çanakkale Ezine Keçi Peyniri

99 TL ( 650 Gr )

Miktar Seçiniz

Ağırlıklı Olarak, Keçi Sütünden Üretilmiştir.

Marka : Yükseloğulları

Çanakkale’nin Meşhur Ezine Keçi Peyniri: Tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan ve en az 6 aylık olgunlaştırma süresinden geçirilen Ezine Tipi Peynir; damak tadınıza en üst düzeyde hitap etmektedir. Keçi sütü ile yapılan Ezine Peyniri; inek ve koyun sütüne oranla daha az yağlı ve protein miktarı daha yüksektir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Çanakkale Ezine Keçi Peynirini diğer peynirlerden ayıran en büyük farkı, sadece Kaz Dağları yöresinde doğal ve organik olarak beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinin dönemsel olarak belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilmesidir. Kalitesini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden alan Ezine peyniri, tam yağlı ve salamura edilerek soğuk hava depolarında 10 – 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunuyoruz.

Ezine Keçi Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi peynir: nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz.

İçindekiler: %75 keçi ,%20 koyun ve %5 inek sütü barındırmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek