Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yükseloğulları, Çanakkale Ezine Keçi Peyniri

Çanakkale

foto
foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto foto

Yükseloğulları, Çanakkale Ezine Keçi Peyniri

247.5 TL ( 650 Gr )

Miktar Seçiniz

Ağırlıklı Olarak, Keçi Sütünden Üretilmiştir.

Marka : Yükseloğulları

Çanakkale Ezine Keçi Peyniri

Çanakkale’nin Meşhur Ezine Keçi Peyniri: Kalitesiyle ve doğal yöntemlerle hazırlanmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu peynir, ağırlıklı olarak Keçi sütü ile yapılmıştır. Keçi sütü ile yapılan Ezine Peyniri; inek ve koyun sütüne oranla daha az yağlı ve protein miktarı daha yüksektir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine Peynirini, diğer peynirlerden ayıran en büyük özellik, Kaz Dağları civarında doğal beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinden dönemsel olarak, elde edilmektedir. Kalitesini ve lezzetini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden almaktadır. Ezine peyniri, tam yağlı ve salamura edilerek özel soğuk hava depolarında en az 6 ay en çok 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunulmaktadır.

Çanakkale Ezine Keçi Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezidir. Muhteşem bir peynir salatası oluşturarak da tüketim sağlayabilirsiniz.

İçindekiler: %75 keçi ,%20 koyun ve %5 inek sütü barındırmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek