Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » Yeni Uğur, Narlı Fıstıklı Goncagül Lokum

Adana

foto
foto
foto foto

Yeni Uğur, Narlı Fıstıklı Goncagül Lokum

279.5 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Narlı Fıstıklı Goncagül Lokum

Adana’nın Meşhuru, Tarihi Yeni Uğur Helvacısı’nın 75 yıllık bilgi birikimi ile hazırlanır. Tatlının en doğal ve sağlıklı hali, katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır.

Meşhur olmasının sebebi: Nar ve Antep fıstığının saray mutfağından esinlenerek lokum haline getirilen ve yumuşak kıvamıyla tatlarını ayrı ayrı hissedeceğiniz; içeriğinde, özenle seçilen Antep fıstığı ve nar tanelerinden elde edilen hafif ekşimsi tadı barındıran dışında ise Antep Fıstığı parçacıklarıyla kaplanan bu lokum beğenilerinize sunulmaktadır. Tadına bakan herkesin damağında kalıcı bir lezzet bırakmaktadır.

Narlı Fıstıklı Goncagül Lokum ile ilgili tavsiyelerimiz; Çocuklarınızın ve sizlerin keyifle ve mutlulukla tüketeceği bu lokumu, misafirlerinize de kahvenin yanında ikramda bulunarak, mutluluğunuza ortak edebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 3+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek