Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » Karaköy Güllüoğlu Fıstıklı Tel Kadayıf

İstanbul

foto
foto

Karaköy Güllüoğlu Fıstıklı Tel Kadayıf

280 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg. Fıyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Karaköy Güllüoğlu

Karaköy Güllüoğlu Fıstıklı Tel Kadayıf, özel olarak üretilen ve bu benzersiz üretim yolculuğundan sonra, meydana getirilen eşsiz lezzetiyle, damaklarınızı şenlendirecektir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Karaköy Güllüoğlu’nda çalışan her usta, bilinen teknikleri kullanmakla birlikte, kişisel bir lezzetin izini bırakacak olan kendi özel yöntemlerini tatbik ederler. Ustaların bu özel dokunuşları sayesinde, en iyi baklava ve tatlıların üretim süreci başlamış olur. Tatlılara ve Kadayıfa hayat veren bu özel dokunuş, çok özel olarak tedarik edilmiş doğal malzemelerle birleştiğinde Karaköy Güllüoğlu’nun eşsiz tadına ruhunu vermiş olurlar.

Kadayıf ile ilgili tavsiyelerimiz: Kadayıfın iyisi, insanın beş duyusu ile test edilerek anlaşılabilir. Görme duyusu ile test iyi tel kadayıflar, daha vitrinde, tepside kendisini belli eder. İyi pişmiş tel kadayıf rengi, altın sarısına çalar. Eski ustalar, buna 24 ayar altın rengi derlermiş. Ayrıca tel kadayıf diri görünmeli, iştah çekmeli.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel, Lezzetli.
Afiyet olsun & İyi Alışverişler

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek