Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yardımcı, Tam Yağlı Sert İnek Peyniri 1 Kg Teneke (Orta Sert)

Edirne

foto
foto

Yardımcı, Tam Yağlı Sert İnek Peyniri 1 Kg Teneke (Orta Sert)

133.085 TL

Edirne’nin Meşhur Beyaz Peyniri: Edirne beyaz peyniri diğer yörelerden elde edilen süt ile yapılan peynirlerden renk, koku ve tat gibi özellikler bakımından farklılıklar yaratmaktadır. Uygun Saklama Koşullarında En Az 180 Günde Olgunlaştırılan peynirlerin Kıvam olarak Sert bir yapıda ve genel olarak orta sertlikte çıkmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Edirne’nin Tunca, Meriç, Arda ve Ergene akarsularının yarattığı deltalar ile bölgemize mahsus iklimin yarattığı bitki örtüsüyle, özellikle yöremize özgü çeşitli otlar ve kekik ile beslenen süt veren inek sütünden elde edilmektedir. Bu peynirin  en önemli özelliği ise: üretimde sadece tuz, su ve maya kullanılmasıdır. Bunun dışında başka hiçbir katkı maddesi kullanılmamasıdır.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; Kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz.

* Teneke Peynirlerimiz Plastik Kapakla Beraber Gönderilmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek