Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Malatya Doğal Köy Peyniri 1 Kg

Malatya

foto
foto

Malatya Doğal Köy Peyniri 1 Kg

279.5 TL

Marka : Bizim Yöre

Malatya’nın Meşhur Köy Peyniri: Koyun, inek veya keçi sütünden elde edilen ve özel olarak salamura yöntemiyle bekletilen Malatya peyniri sizlere kahvaltı sofralarında görmeyi özlediğiniz lezzeti ve doğallığı hatırlatmak için geliyor. Pek çoğumuz için kahvaltıların olmazsa olmazlarından eşsiz köy peynirini sizler için en doğal, en lezzetli haliyle sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: İnek sütün içerisine yalnızca maya katılması ile elde edilen ve peynir dendiği ülkemizde akla ilk gelen şehirlerden olan Malatya’nın taptaze sütlerinden üretilen peynirlerimiz, oldukça leziz ve kalitelidir. Tam yağlı yapısının korunması ve böylece yöresine özgün tadının kaybolmaması için yağı alınmadan direkt maya eklenen peynirler, tülbentler içerisinde kendiliğinden sertleşir, üstüne ağırlık konduktan sonra suyu süzülerek orijinal şeklini alır ve kaynar sulara atılarak tüm olası mikroorganizmalarından arınması sağlanır. Eklenen kaya tuzları sayesinde doğallığına el değmeden salamura olarak uzun süre korunması sağlanır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek