Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Tulliana, Bitlis Meşhur Yayla Arı Poleni

Bitlis

foto
foto
foto
foto foto foto

Tulliana, Bitlis Meşhur Yayla Arı Poleni

172 TL ( 100 Gr )

Miktar Seçiniz

Marka : Tulliana

Arı Poleni, bal arılarının yüzlerce hatta binlerce bitki türünden topladığı tozları (poleni) kovanlarına taşıması ile elde edilen bir besindir.

Polen, kovan önlerindeki tuzaklardan toplandıklarında biraz nemlidir. Nemli hali eğer soğuk zincirde tutulmaz ve sevk edilmezse bozulur. Bu yüzden arılardan hasat edilen taze polenler polen kurutma makinalarında 30 derece sıcaklıkta kurutulmaktadır. Taze polen ise bu işlem uygulanmadan kovan dan hasat edildiği gibidir ancak depolaması ve sevkiyatının soğuk zincirde olması gerekir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Atalarımızdan emanet aldığımız geleneksel üreticiliğimizi, ”Dünya Arıcılık Kongresi” kalite ödülünde dünya 3. sü olarak taçlandırarak  belgelendirdiğimiz kalitemizi beğenilerinize sunuyoruz.

Arı Poleni ile ilgili tavsiyelerimiz; 1000′ lerce yıldır şifa kaynağı olarak bilinen bal poleni, sade olarak ya da balın içine ekleyerek tüketebileceğiniz gibi yoğurt içerisine ekleyerek daha yumuşak bir tat elde edebilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek