Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Hamur İşleri » Tadım Gofret, Ereğli El Yapımı Açık Gofret
foto
foto
foto foto

Tadım Gofret, Ereğli El Yapımı Açık Gofret

161.25 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Tadım Gofret

Ereğli Meşhur El Yapımı Açık Gofret: Geleneksel yöntemlerle günlük taze olarak üretilerek, hijyenik koşullarda paketlenir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Yarım asırlık bilgi ve tecrübeyle, usta ellerden üretimi devam etmektedir. İçerisinde tamamen doğal şeker pancarı kullanılmaktadır. Ereğli’nin meşhur el yapımı gofreti sizleri çoçukluğunuza geri götürecektir. El tezgahlarında, küçük fırınlarda, tamamen el emeği ile üretimi gerçekleşir. Özveri ve emek isteyen bu gofreti, eşsiz çıtır çıtır lezzeti ile birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

Tadım Gofret ile ilgili Tavsiyelerimiz: Çocuklarınız bu tadı çok sevecektir. Ayrıca, akşam çay saatinizin yanında sizlere çıtır çıtır kıvamıyla eşlik edecek bir lezzettir.

Kutu Ağırlığı: 1000 gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Sevnur Mumcu07 Aralık 2022

Gofretinizi çok seviyorum. Ama Konya’da oturuyorum. Eskiden Konya’da ürününüze ulaşıyordum şimdi hiç bir yerde bulamıyorum. Konya’da nerede bulabilirim gofretinizi

Whatsapp Destek