Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Panko Ekmek Kırıntısı

Kütahya

foto
foto

Panko Ekmek Kırıntısı

105.35 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 250 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Esma ana

Bir geleneksel Asya lezzeti olan Panko Ekmek Kırıntısı; çıtır çıtır lezzetiyle, kızartmaların altın sarısı rengini almasını sağlar.
Genellikle tavuk schnitzel veya fileto balıkların üstünde kullanılmaktadır. Ayrıca, kızartma yerine fırın yemeklerinde de çıtır doku sağlaması amacıyla kullanılmaktadır.

Panko, ekmek kırıntılarına göre(Galeta Unu) daha hafif ve daha iri tanelidir. Bu sayede daha az yağ emer bu da kızarmış yiyecekler için idealdir.

Tavsiyelerimiz: Yerli üretim, Esma Ana Panko Ekmek Kırıntısı’nı baharatlarla zenginleştirerek sıra dışı lezzetler yaratabilirsiniz. Panelemek istediğiniz gıdayı (Tavuk, Balık); un, tuz ve baharata bulayıp çırpılmış yumurtanın içine batırdıktan sonra Panko ekmek kırıntısı serpiştirebilirsiniz.

Tavada ya da fritözde kızartmak için, ideal sıcaklığa geldikten sonra kızartınız. Bu şekilde muhteşem çıtır çıtır lezzetlere erişebilirsiniz.

İçeriğinde: Ekmek Kırıntısı Buğday Unu, Nişasta, Maya, Tuz ve Şeker kullanılmaktadır.

Paket Ağırlığı: 250 Gr.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

Güvenlik Sorusu 6+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek