Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Kuşburnu Marmelatı (850 gr)

Sivas

foto
foto

Kuşburnu Marmelatı (850 gr)

67.5 TL

Sivas’ın Meşhuru olan her kaşığında doğallık, lezzet ve vitamin deposu olan sadece Sivas bölgesinde yetişen meyvelerimizden elde ettiğimiz marmelatlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi; Özenle seçilen meyvelerimiz geleneksel üretim şekline sahip marmelatlardan farklı olarak, kaynatılmadan soğuk sıkım olarak üretilir. Böylece kaynatılarak üretilenin aksine c vitaminini kaybetmez.

Marmeladımız ilgili tavsiyelerimiz; Kuşburnu düzenli kullanımda kansızlığa, diyabet ve tansiyon hastalarına iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca, gıda Kontrol Laboratuvarı analiz sonuçlarına göre 100 gramında 300 mg C vitamini içeriğine sahip bir ürün olarak yaz kış vücudumuzun C vitamini ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. İlay Kuşburnu Marmelatı %82 Kuşburnu içermesi ve üretim yöntemi göz önünde bulundurularak çiğ kuşburnu meyvesinden sonra tüketilecek en sağlıklı kuşburnu ürünüdür.

Koruyucu katkı maddesi, Glikoz ve Meyve şurubu içermez.

İlay Kuşburnu Marmelatı 850 gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek