Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Ev Yapımı Kahvaltılık Çemen 500 Gr

Malatya

foto
foto

Ev Yapımı Kahvaltılık Çemen 500 Gr

172 TL

Marka : Bizim Yöre

Ev Yapımı Kahvaltılık Çemen: Çemen her ne kadar kendine has yoğun aromasıyla bildiğimiz bir bitki olsa da kısaca doğal çemen dediğimiz kahvaltılık çemen, aslında bu bitkinin baharat haliyle yapılan özel bir karışımdır. Pek çok özel baharat, içerisine doğal biber salçası ve domates salçası eklenerek karıştırılır.

Ev Yapımı Çemen muhafaza koşulları: Çemenlerimizin özlenen geleneksel ve orijinal tarifine sadık kalarak hazırlanmasından dolayı, tuzlu bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu ideal tuz oranı lezzeti asla bozmaz, aksine çemenin tadının ön plana çıkmasını sağlar. Bu tuz oranı, çemenlerimizin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

Çemen ile ilgili tavsiyelerimiz: Çemeni kahvaltılıklarda,  ana yemeğin veya farklı içeceklerin yanında meze olarak tüketebilirsiniz. Çemeni poğaça içerisine koyarak veya ekmeklere sürerek çay saatlerinde servis edebilirsiniz

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek