Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Meşhur Avgadi Kangal Sucuk (%100 Dana Eti)

Mersin

foto
foto
foto
foto foto foto

Meşhur Avgadi Kangal Sucuk (%100 Dana Eti)

322.5 TL

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Avgadi Sucukları

Meşhur Avgadi sucukları, yarım asırlık bilgi ve tecrübesiyle %100 dana etinden üretilerek beğenilerinize sunulmaktadır. Hafta sonu aile kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak, bu geleneksel lezzetli sucuklar ayrıca mangal keyfinize de ekstra lezzet katacaktır.

Şehrin Meşhuru Olmasının Sebebi: Torosların eşsiz havası ile beslenen büyükbaş hayvanların kaliteli etleri ve dengeli baharat oranı ile hazırlanan geleneksel lezzetten ödün vermeden hazırlanan bu sucuklar; yumuşak taze et kıvamına ve enfes baharat aromasına sahiptir.

Avgadi Sucukları ile ilgili Tavsiyelerimiz: Katkı maddesi olmaması sebebiyle; buzdolabı içerisinde, buzdolabı poşetine sarılarak saklanması önerilir, uzun süre tüketimi yapılmayacak sucuklarınızı; koruma poşeti ya da bir kap ile buzlukta saklayabilirsiniz ve tüketiminiz esnasında çıkartıp doğrayarak tüketilebilirsiniz.

Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliğine Uygun Olarak üretilmiştir.

Buzdolabında Saklayınız.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

Güvenlik Sorusu 4+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek