Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Sele Zeytini Yağlı

Muğla

foto
foto

Sele Zeytini Yağlı

215 TL ( 1 Kg )

Miktar Seçiniz

Marka : Zeytin Deryası

Sele Zeytini

Muğla’nın Meşhur zeytin bahçelerinden her tanesinde doğallık ve buram buram zeytin kokan toprakların incisini sizlerle buluşturuyoruz.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Dünyanın en kaliteli zeytini olma özelliğine sahip olan Gemlik Zeytini, Sele Zeytininde de farkını ortaya koymuş ve “Gemlik Kıvırcığı” olarak literatürdeki yerini almıştır. Yağlı Sele Siyah Zeytin özelliği; orta iri taneli, ince kabuklu ve çekirdeği küçüktür. Dalında karardıktan sonra toplandığından, doğal siyahtır. Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan “çevirme ve çuvallama yöntemiyle” yalnızca tuz kullanılarak “Doğal Sele” işleme tekniğine göre olgunlaştırılır.

Sele Zeytini ile ilgili tavsiyelerimiz: Doğanın mucizesi, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır. İçerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracaktır. Faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Zeytinimizi çok sevenler için; 1 teneke; 12 kg dır ve zeytin kalibresi, 120/140 dir.
%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek