Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Balıkesir Ayvalık Domat Kırma Yeşil Zeytin

Balıkesir

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Balıkesir Ayvalık Domat Kırma Yeşil Zeytin

146.2 TL ( 1'lik Süzme 650 Gr )

Balıkesir Ayvalık’ın eşsiz havasında yetişen iri taneli bir zeytindir. Domat Yeşil Zeytin; çekirdeği kırılmadan ve çekirdekleri içinden çıkmayacak şekilde kırılıp tuzlu suda bekletilir.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Ayvalık yöresine ait, en meşhur ve en lezzetli zeytinlerin başında gelen Domat zeytini diğer Kokteyl zeytin veya Eşek zeytini ile karıştırılsa da  Domat zeytini kendine has bir zeytin olarak bilinir. Kırma olmasından dolayı çekirdeği kolayca çıkarılabilmesinin yanında ekşilik ve acılık oranı ortalama değerlere sahip olduğu için tüketimi gayet rahat ve lezzetlidir.

Domat Kırma Yeşil Zeytin ile ilgili tavsiyelerimiz: Doğanın mucizesi olan zeytin, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır içerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracak ve faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Kavanozların suyu süzülmüş, net zeytin ağırlıkları belirtilmiştir.

Uyarı ve kullanım koşulları
♦Zeytinin suyunun tamamını almayınız.
♦Güneş görmeyen ve ısı derecesi düşük bir bölümde saklayanız. (Buz dolabında saklayabilirsiniz)
♦Hava ile temasını engelleyiniz.
♦Ambalajın yarısını tükettiğinizde, bir tatlı kaşığı zeytinyağı ilavesi yapıp hava ile temasını kesebilirsiniz.
♦Ambalajdan her zeytin çıkarışınızda, zeytin ve suyu arasında 1cm kadar mesafe yaratıp, simetrik tüketim sağlayınız. Bu işlem sayesinde zeytin ve su miktarını denge tutularak yumuşamasını engellemiş olursunuz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek