Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Milas Yağlı Zeytin Vişne Çizik(Siyah)

Muğla

foto
foto

Milas Yağlı Zeytin Vişne Çizik(Siyah)

236.5 TL ( 1 Kg )

Miktar Seçiniz

Marka : Zeytin Deryası

Milas Yağlı Zeytin Vişne Çizik

Muğla’nın Meşhur zeytin bahçelerinden her tanesinde doğallık ve buram buram zeytin kokan toprakların incisini sizlerle buluşturuyoruz.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Milas yöresi memecik tipi zeytinlerden elde edilmiştir. Bodrum ve Milas yöresinin seçme memecik tipi zeytinlerinden elle çizilerek özenle üretilmektedir. Bodrum Çizik Zeytin; Vişne çizik zeytin olarakta bilinir. Zeytinler, tek tek çizilirek doğal yöntemlerle tatlandırıldıktan sonra beğenilerinize sunmaktayız.

Milas Yağlı Zeytin Vişne Çizik ile ilgili tavsiyelerimiz; Doğanın mucizesi, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır. İçerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracaktır. Faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Zeytinimizi çok sevenler için; 1 teneke; 12 kg dır ve zeytin kalibresi, 120/140 dir. 3.5 Kg seçeneği, Pet Kavanoz içerisinde gönderilmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek