Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Meşhur Hakkari Şemdinli Süzme Bal

Hakkari

foto
foto

Meşhur Hakkari Şemdinli Süzme Bal

376.25 TL ( 470 Gr (Cam kavanoz) )

Hakkari’nin Meşhur Süzme Balı: Tamamen doğal, insan müdahalesi olmadan, arılara herhangi bir besleme yapılmadan ve kovanlara yapay mum konmadan karakovan peteklerinden elde edilmiştir. Yüksek rakımlı yaylalarımızın çeşit çeşit çiçeklerinden elde edilen balımızı sizlerle buluşturuyoruz. Arılar, 1 gram bal için 4.000’den fazla çiçeğin nektarını toplarlar. Şemdinli Süzme balı Hakkari, yüksek plato özelliği ile alçak rakımlarda bulunmayan yüzlerce çiçek ve endemik bitki çeşidiyle farkını yaratır.

Bal, binlerce çiçeğin, bitkinin besleyici değerlerini ve şifasını taşır. Kişinin beslenme ve enerji ihtiyacına büyük ölçüde katkı sağlar. Balın içeriğinde, tamamı insan sağlığına faydalı 181 farklı madde vardır. Dünya üzerinde bu etkileri veren  bal dışında başka bir besin maddesi veya ilaç yoktur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: El değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılan organik Şemdinli süzme Balı damaklarınızı şenlendirmeye hazır hale geliyor.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Bu durumda satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek