Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Kars Karakovan Süzme Bal

Kars

Süzme Bal

foto
foto

Kars Karakovan Süzme Bal

247.25 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Karakovan Süzme Analiz Edilmiş Bal Cam Kavanoz.

Marka : Kars Peynircilik

Kars’ın Meşhur Analizli Karakovan Süzme Bal: Yüksek rakımlı yaylalardan çeşit çeşit çiçeklerinden elde edilir. Kars’ın bakir coğrafyasında bulunan bin bir çeşit bitki ve çiçeklerin özlerinden oluşur. Karakovan peteklerinden elde edilmiştir. Karakovan balını lezzetli kılan, arıların; dışarıdan bir müdehale olmadan, dağlardan, rakımı yüksek yaylalardan, çeşit çeşit çiçeklerden topladığı polenlerden doğal olarak oluşmasındandır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Karakovan balı, adını üretim şeklinden almaktadır. Karanlık bir kovanda, dış müdahale olmadan 5-6 ay boyunca, balın doğal olarak üretilmesi beklenir. Karakovan süzme balı Kars Arpaçay bölgesine ait 1500 den fazla polenli çiçeğin dalından dalına konan, yaz boyunca sizler için çalışan arılar tarafından yapılmıştır. Hiçbir şekilde takviye gıda ve şeker bulunmamaktadır.

Karakovan Süzme Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilmektedir. Bu durumda satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek