Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Meşhur Erzurum Kadayıf Dolması

Erzurum

foto
foto
foto
foto foto foto

Meşhur Erzurum Kadayıf Dolması

202.5 TL

Miktar Seçiniz

Erzurum Meşhur Kadayıf Dolması

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretimi gerçekleştirilen ve adı Erzurum yöresi ile anılan tatlıdır. Kadayıf dolması, sofralarınızı şenlendirmek, ağızını tatlandırmak için özenle hazırlanmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Tel kadayıfın tarihi Selçuk ve Anadolu beyliklerine kadar dayanır. Sultanların tatlısı olarak anılan Tel kadayıfın içine bol ceviz ekleyip, dolma gibi sarılmış ve sonra kızartılarak şerbetlenmiş bir tatlı çeşididir. Erzurum yöresine özgü şerbetli bir tatlıdır.

Kadayıf Dolması ile ilgili tavsiyelerimiz: İster piştikten sonra hem sıcak  hem de soğuk yenilebilmektedir. Ramazan ayı iftar menülerinin ve bayram tatlılarının Erzurum’da vazgeçilmezi tatlısı olarak bilinmektedir. Kadayıf dolmasının ideal lezzeti ve tazeliğini kaybetmemesi için sipariş tarihinden itibaren 3 gün içinde tüketmenizi öneririz.

Saklama Koşulları: Lütfen ürünü kapalı kutusunda, normal oda sıcaklığın muhafaza ediniz. Kışın 10 gün, Yazın 5 güne kadar dayanmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek